15. 9. 2019

Bez zrkadiel


Miesto činu: Bratislava, Bajkalská
Dátum: 06.09.2019, 6:45
EČV: BA936SS
Indikácie: Ohrozenie iného auta
Značka auta: VW Passat
Poznámka: Keď zistil že ho idem predbiehať, začal prudko pridávať a snažil sa ma zablokovať. Keď sa mu to nepodarilo, predbehol nás cez autobusový pruh.
Váš podpis: mike

__________________________________________________________________________
NAHLÁS CHYBU V PRÍSPEVKU

4 komentáre:

 1. Vsak si isiel ako blazon. Zrejme ta nevsimol.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To je jedno, ci isiel ako blazon alebo nie. Passat dal smerovku a v tej chvili uz aj zacal manever, to je prvy signal, ze vobec neriesil, co sa deje okolo neho. Smerovku treba davat vopred, nie v case, ked uz zacinam manever. Keby ten v Passate bral na ostatnych ohlad, tak by smerovku dal skor a tiez by sa pred tocenim volantom pozrel do spataku, autor videa ho zacal predbiehat niekolko sekund pred manevrom toho Passatu, dost casu na to, aby si ten v Passate uvedomil, ze "teraz nie".

   Odstrániť
  2. Podľa mňa šiel celkom normálne. Ten v tom Passate urobil hneď dve chyby.
   1. Nesledovanie dopravného značenia
   2. Nesledovanie dopravnej situácie v okolí vozidla
   V letectve existuje jedno krásne pravidlo: Nepretržite sleduj priestor okolo seba. Vždy existuje niečo, čo si prehliadol.

   Odstrániť
 2. Iste...Frajerko si neskoro všimol že ho niekto obehne. Mimochodom predtým na Slovnaftskej predbehol kolónu z prava...babenka v červenom matchboxe ho pustila (čo je pochopiteľné..veď nikdy nevieš kto začne riešiť svoje komplexy na bezbrannej žene)

  Mike

  OdpovedaťOdstrániť

Vulgárne, urážajúce a reklamné komentáre budú vymazané!