9. 7. 2018

Dvojkolesoví majú na háku


Miesto činu: Nitra, Mlynárce
Dátum: 8.7.2018
EČV: NZ043GK
Indikácie: Predchadzanie na železničnom priecestí
Značka auta: SUZUKI
Poznámka: Asi sa strašne ponáhľal.
Váš podpis: Empik

__________________________________________________________________________
NAHLÁS CHYBU V PRÍSPEVKU

10 komentárov:

 1. A v čom je problem???? Vy ste sa len rozbiehali, on išiel. Ma motocykel. Kolony vie obehnut... Nevznikla ziadna havarijna situacia.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nechapem, co tu vobec hlada tento prispevok. Autor zrejme patri k tym expertom, ktori vsade len spomaluju premavku.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Čo presne je problém? lebo ja tam nevidím žiadnu kolíznu situáciu

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ďalší plechovkár ktorému motorkár tým, že ho obehol, poškrabal ego.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. To mal na mysli toho čo obiehal auta z prava... 😂😂😂

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Toto by som skor okomentoval ze zverejnujem videa ako debil :D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Nezmyselný príspevok, súhlasím z predchádzajúcimi príspevkami o frustrovaných plechovkároch. Chalan využíva fakt, že je na dvoch kolesách, čo je štandard všade. Nabudúce prosím hlboko dýchať. To dáš. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. kámo,niečo si prečítaj vo vyhláške a obchádzaní prekážok (ááno aj stojace auto môže byť prekážka) jednostopovým motorovým vozidlom bez postranného vozíka....A tuším sa zaradil ešte pred neprerušovanou čiarou.Skôr by som riešil toho legínkového buzeranta,čo obchádza vpravo na krajnici..A ešte jedna rada :nechoď do zahraničia,kde sa používa nepísaný zákon v premávke,kde motocykle púšťajú automaticky dopredu na križovatkách ,alebo im nechávajú v kolónach miesto na presun dopredu,nakolko sa tým skracuje vzadu kolóna.Tu si mozgovo trocha v out-e,ale tam sa ...povedal by som,že zblázniš,ale už teraz si mentálne v p....,....tam ťa jednoducho ostatný vodiči áut vytiahnu a rozšlapú.Ja viem,že človeka nasere,ak nájde predobedom doma pred bránou odstavenú cudziu motorku a nájde manželku s dcérou polonahé a spotené s ešte doznievajúcim orgazmom,ale robiť zo seba mentola aj verejne kámo........nedáš sa radšej na ryby ?? sice tam sa ti zasa inak budú vyhadzovať pleskáče nad hladinu,ako si to ty predstavuješ...neva ,dáš video čistím si žiabre ako debil.pohoda...drb na to,daj selfie a postni ho.Stačí nadpis Rozmýšľam ako debil.Nič tým nepokazíš,len potvrdíš.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Admin to vážne? prispevok tu nema co robit.. Empik si potrebuje pohonit ego...

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Noa? Klasika... to za to ze mu zavidis motorku tak tu vyhadzujes taketo video? Tato stranka sa vola jazdimakodebil... nie fotimakodebil 😂

  OdpovedaťOdstrániť

Vulgárne, urážajúce a reklamné komentáre budú vymazané!