15. 5. 2018

Kamióny


Miesto činu: Prešov D1, smer Košice
Dátum: 17.04.2018, 20:43
Indikácie: Zákaz predchádzania
Váš podpis: Tevion

__________________________________________________________________________
NAHLÁS CHYBU V PRÍSPEVKU

7 komentárov:

 1. Ak nebola niekde skôr zvislá značka zákaz predbiehania kamiónov (na videu ju nikde nevidno), tento príspevok tu nemá čo hľadať, lebo jediné, čo vidno, sú všade prerušované čiary.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. A Ty keby si bol vodičom, tak určite vieš, že celoplošne na diaľniciach a rýchlostných cestách je zakázané predchádzať vozidlám nad 7,5 t.

   Odstrániť
  2. ani z daleka kamarat. zakazove znacky su len na tej kvazi dialnici medzi BA a TT

   Odstrániť
  3. Anonymný30. 9. 2018 17:15
   Chod sa pozriet na hranicu s hociktorym štátom a pri vjazde na SK uvidíš infotmatívnu tabulu kde su aké max. rychlosti predpísané a tam aj pekne uvidíš ze platí zakaz predchadzania pre kmiony celoplošne...už som dostal par pokut a aj zato,že som obehol tatru iducu 60,ktorá nemá na dialnici čo robiť ak nedosahuje minimálnu rýchlosť 80km/h,takže mal by si isť pozrieť späť do autoškoly.

   Odstrániť
 2. Osobitosti premávky
  na diaľnici a rýchlostnej ceste
  § 35

  (3) Vodič motorového vozidla kategórie N, 20) ktorého najväčšia prípustná celková hmotnosť presahuje 7 500 kg, alebo vodič jazdnej súpravy, ktorej najväčšia prípustná hmotnosť presahuje 7 500 kg, nesmie pri jazde po diaľnici predchádzať iné motorové vozidlo.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Chod sa pozriet na hranicu s hociktorym štátom a pri vjazde na SK uvidíš infotmatívnu tabulu kde su aké max. rychlosti predpísané a tam aj pekne uvidíš ze platí zakaz predchadzania pre kmiony celoplošne...už som dostal par pokut a aj zato,že som obehol tatru iducu 60,ktorá nemá na dialnici čo robiť ak nedosahuje minimálnu rýchlosť 80km/h,takže mal by si isť pozrieť späť do autoškoly.

  OdpovedaťOdstrániť

Vulgárne, urážajúce a reklamné komentáre budú vymazané!