9. 7. 2017

Nasilu sa trepe dopredu


Miesto činu: Kazimír, smer Brezina
Dátum: 05.07.2017, 15:46
EČV: KE982GZ
Indikácie: Ohrozenie cyklistov, obmedzenie iného auta
Značka auta: Škoda Octavia
Poznámka: Vodič Octavie začal predbiehať rad áut, no pritom ignoroval to, že pred ním autá obchádzali jedného cyklistu a oproti išli traja cyklisti. Pri obchádzaní cyklistu som musel byť pomaly na ňom nalepený, aby mohol vodič Octavie predbiehať. Plus vodič čierneho Renaultu musel ísť až úplne na kraj cesty, aby nedošlo k stretu cyklistov s autom. A následne pri predbiehaní čierneho Renaultu Octaviu musel vodič čierneho Renaultu brzdiť, aby nedošlo k stretu so zaparkovaným autom pri ceste a mohol ho bezpečne obísť.
Váš podpis: Fridrich

__________________________________________________________________________
NAHLÁS CHYBU V PRÍSPEVKU

4 komentáre:

 1. ale no tak, ked obiehal pockal kym prejdu cyklisti v protismere. Jedine obmedzenie je ze ten renault musel pribrzdit pred tou dodavkou.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ani to nemusel, ľudia s malými autami potrebujú pri obiehaní najviac miesta... Veď aj pri tom cyklistovi to berie akoby obieha traktor.
  Neobhajujem vodiča octavie ale vodič Renaultu jazdí rovnako nelogicky a možno aj menej bezpečne.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. šofér Renaultu je asi tiež cyklista a je ústretový... už ťa vidím ako by si všade nadával keby ideš na bicykli a niekto na aute ťa zoberie spätným zrkadlom ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. tiez som cyklista a viem ze netreba nechavat cyklistovi 5 metrov, a najlepsie je, ze ludia s najuzsimi autami sa boja obehnut cyklistu pretoze sirka medzi oprotiiducim autom a cyklistom je len 4 metre

  OdpovedaťOdstrániť

Vulgárne, urážajúce a reklamné komentáre budú vymazané!