5. 4. 2017

Kde sa nám zachce


Miesto činu: Bratislava, 29. Augusta
Dátum: 2.4.2017, 18:33
EČV: BL463HD
Indikácie: Jazda v zákaze
Značka auta: VW Tiguan
Poznámka: Policajti sa zjavne bavili. Nie je to vidieť na videu, ale keď ma predbiehali, náramne sa bavili, neboli zapásaní, otáčali sa k zadnému sedadlu, kde sedela atraktívna slečna (v civilnom oblečení). Zjavne nič neriešili urgentné, nemali zapnutý maják, proste si len chceli skrátiť cestu.
Váš podpis: Adler

Vyjadrenie OR PZ Bratislava II:
Predmetné služobné cestné motorové vozidlo bolo velené do služby s hliadkou. V inkriminovanom čase hliadka na základe zaevidovanej udalosti spoločne s poškodenou pani vykonávali pátranie po zabudnutej peňaženke v trolejbuse MHD. Podľa poskytnutých údajov najprv vykonávali jazdu po trase trolejbusu a podľa aktualizovaných údajov nakoľko trolejbus už sa vracal z konečnej zástavky, hliadka zvolila najkratšiu cestu na predbehnutie prostriedku MHD. Prípad bol ukončený na Mlynských Nivách, kde trolejbus pomocou výstražných svetiel bol zastavený a poškodená po kontrole trolejbusu si  mohla prevziať peňaženku aj s obnosom 700-€. Prípad ukončený v čase o 19:48 hod zahlásením pozitívneho výsledku v činnosti hliadky.

__________________________________________________________________________
NAHLÁS CHYBU V PRÍSPEVKU

6 komentárov:

 1. Však museli odviezť pipinku až domov a keďže majú Pomáhať a chrániť tak to brali ako služobný zákrok :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Policajti nemusia byť pripútaní a tá slečna mohla byť aj policajtka. Na cestách sú aj horšie divadlá.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Iste, pripútaní byť nemusia a slečna mohla byť policajtka a to ich akože oprávňuje porušiť prikázaný smer jazdy.....bez majákov a zvukovej signalizácie?

   Odstrániť
 3. aha, takze ked sa mi strati penazenka, mam si stopnut najblizsie policajske auto?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Presne toto napadlo aj mna. Mne ked sa stratila penazenka tak sa mi na policii iba vysmiali, ze pozriet kamery nema zmysel a nemaju mi ako pomoct.
   Vyjadrenie policie sa sice moze zakladat na pravde ale je tam viacero otaznikov - aky zmysel malo, ze "vykonávali jazdu po trase trolejbusu" - aby ho nasli? Preco rovno nezavolali na dispecing DPBA a nezistili to priamo? Preco nezapli vystrazne svetla na tej krizovatke - vodici tych aut okolo bolo zjavne zmateni, ze co sa deje. Zaujimave je tiez to, ze ako si niekto moze zabudnut penazenku v trolejbuse so 700e...ale ked to je vsetko pravda, tak gratulujem. Toto sa urcite nezvykne skoncit so stastnym koncom :-)

   Odstrániť
 4. Moja znama si zabudla v autobuse tasku s vecami a nepotrebovala to riesit cez policiu. Stacil dispecing MHD, kde sa dokonca dohodli, na ktoru zastavku jej to vodic busu privezie.
  A tu niekto strati/zabudne penazenku a vraj to riesi cez policiu. Hm, ludia su vselijaki.

  OdpovedaťOdstrániť

Vulgárne, urážajúce a reklamné komentáre budú vymazané!