14. 10. 2016

Veď niekto ma bude musieť pustiť


Miesto činu: Bratislava, Prístavný most
Dátum: 13.10.2016, 16:56
ECV: BL410EI
Indikácie: Jazda v zákaze
Značka auta: Škoda Octavia
Váš podpis: Anonym

__________________________________________________________________________
NAHLÁS CHYBU V PRÍSPEVKU

9 komentárov:

 1. Ono až po to priečne šrafovanie je to v poriadku. Vtedy nastupuje známy zips, teda striedavé zaradenie do pruhu.Bohužiaľ tento fenomén ovláda veľmi málo vodičov.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Na vsetky tri posledne prispevky rovnaky komentar - takto by sa malo jazdit - svizne a dynamicky, potom nebudu zapchy. Staci sa pozriet na medzery, ktore su medzi autami na svetlach, tam vznikaju najvacsie casove straty.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. svizne a dynamicky cez kazde srafovanie :DDDD

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Keby sa pokúšal zaradiť ešte pred šrafovaním, tak by postupoval podľa zákona. Vodič vozidla, ktorý to kameroval by ho dokonca musel pustiť.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. a to máš odkiaľ, že musel pustiť? Som rád, že sa tu ozývajú ľudia, ktorí nemajú šajnu o tom, kedy je zipsovanie povinné a kedy je to na tolerancii toho, čo ide v pruhu, napr. náš kameraman... Striedavé radenie prikazuje značka C30, ak nie je a v tomto prípade nieje platí toto: Pravidlá vyžadujú od vodičov v končiacom sa jazdnom pruhu, aby dali prednosť vozidlám v priebežnom pruhu.

   Čítajte viac: http://auto.sme.sk/c/6778347/viete-dat-spravne-prednost-pri-jazde-v-jazdnych-pruhoch.html#ixzz4NwAr79c8

   Odstrániť
  2. Na Slovensku zips nefunguje nikde inde nez v BA. V BB, ZA, NR aj vsade inde budeme radsej uz kilometer pred prekazkou stat v pravom jazdnom pruhu a ten lavy nechame volny, pretoze.....pretoze "slovenska nátura".

   Odstrániť
  3. Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

   Odstrániť
 5. ak vodiča v čase kolóny nikto na konci jazdného pruhu nepustí bude čakať a dávať prednosť ešte tak cca dalšie 2-3 hodiny :-) nehovoriac o tom že vodiči z pravého pruhu sa predčasne tlačia do ľavévého pruhu aj keď tu je príkazová značka zipsové radenie dokonca 2x (3x z pripájača)

  OdpovedaťOdstrániť

Vulgárne, urážajúce a reklamné komentáre budú vymazané!